مبل های با کیفیت با ماندگاری بالا چگونه اند؟

خرید مبل

مبل های با کیفیت با ماندگاری بالا چگونه اند؟

هنگامی که وقت خرید مبل جدیدتان فرا می رسد ,اولین چیزی که معمولا توجه شما را به خو جلب می کند, طراحی جذاب است.
یافتن مبلمانی با ظاهر چشمگیر اغلب  و در نگاه اول می تواند فریبنده باشد و شاید از قبل آنرا در خانه ی خود تجسم کرده باشید که چگونه می تواند ظاهر خانه شما را بیاراید .
با این حال سرمایه گذاری را نمی توانیم فقط در ظاهر مبل انجام دهیم. انبوهی از مبلمان زیبا شما را احاطه کرده اند. حتی در انتخاب دچار تردید می شوید.
رنگ های فریبنده کاناپه ها شما را به وجد می آورد.مدل ها و طرح های جدید را دوست دارید و می پسندید.اما در عرض چند ماه شروع به آویزان شدن کف ها و تکیه گاهها و محو شدن رنگ پارچه  می شوند و شما را از خرید خود پشیمان می کنند.
ما می خواهیم شما با نهایت اطمینان و دانش از تولیدی مبل و صندلی خرید کنید و روی اجناسی سرمایه گذاری کنید که سالها عالی به نظر برسند.
برای یک عمر ماندگار باشند.مشاوران ما برای کمک به مشتریان آنها را راهنمایی خواهند کرد که بر ۲ اصل بنا شده اند. اصولی که یک مبلمان با کیفیت را توصیف خواهند کرد.

خرید مبل

مواد مصرفی در کلاف (اسکلت) چیست؟

هر مبل با کیفیت و درجه یکی باید از اسکلت محکم و مناسب بر خوردار باشند.خوش ساخت و استاندارد باشد. از یکپارچگی و شکل منسجم برخوردار باشد.
این اسکلت یا کلاف مانند قابی است که هر قسمت از مبل را در کنار هم نگه می دارد و به همین دلیل مقاومت آن مهم است.
باید با استفاده مکرر و روزانه ضعیف نشود و کارا باشد. بسیاری از تولید کنندگان در تولیدات خود از چوب استفاده می کنند. چوب های مرغوب راش و گرجی هستند که مقاومت دارند.
ماده ایی که در طول تاریخ و تا به امروز به خوبی به سازندگان مبل کمک کرده است. اسکلت های فلزی هم می توانند محکم و استوار باشند.
اما با تغییرات فصلی مستعد اکسید شدن و زنگ زدن هستند و وزن بالایی دارند البته برای مبلمان مناسب نیستند زیرا در زمان جابجایی دچار سنگینی و مشکل می شوند.
کلاف های کامپوزیت چوب ارزان تر تولید می شوند. اما از مقاومت چوب سخت یا فلز بر خوردار نیستند. ما معتقدیم که روش های سنتی ساخت کلاف از اسکلت چوبی بهترین انتخاب است.
برای ساخت یک قطعه مبلمان با دوام است. در تولیدی مبل و صندلی بطور خاص ما چوب راش را ترجیح می دهیم. به دلیل سهولت در برش و ساخت کلاف و استحکام نظرمان را جلب کرده است.
به زبان ساده بگویم چوب راش با کیفیت  یک قاب یا کلاف ماندگار و قابل اعتماد برای مبل ها را تضمین می کند. درخت چوب راش شاخه های فراوانی ندارد.
باعث گره  های زیادی در چوب نمی شود و یک الوار بسیار محکم برای کلاف تشکیل می دهد.

خرید مبل

پر کردن کوسن ها از جنس مناسب

کوسن ها تکیه گاههای مناسبی برای شما هستند.استراحت شما را تضمین خواهند کرد.همچنین فرم و حجم مبل را  برای شما شکل می دهند.
ظاهر و حس مبل مورد نظر مشخص خواهد کرد که از کدام روکش کوسن استفاده شده است. الیاف کف مبل که از الیاف پلی استر یا پر بارگیری شده است هر کدام ویژگی خاص خود را داراست.
و کیفیت های متفاوتی را به آنها می افزاید. در بعضی مدل های مبل بصورت ترکیبی از دو یا سه پر کننده برای دستیابی به نتیجه مطلوب استفاده خواهد شد.فوم ها بسیار گران هستند.
فوم ها با مخلوط کردن مجموعه ایی از مواد شیمیایی که با بهبود دهنده ها  ترکیب می شوند و به شکل یک بلوک عظیم در می آیند . مانند یک کیک اسفنجی بزرگ می گردند.
بعد با دستگاه های قوی برش خواهند خورد. بزرگترین مزیت این ماده این است که در عین داشتن انعطاف پذیری ذاتی احساس نرمی ایجاد می کند.تراکم بالایی دارند.
سفتی و نرمی فوم ها استفاده از میزان حباب های هوا در طی فرایند پخت حاصل می شود. هرچه هوای کمتری در کف وجود داشته باشد چگالی فوم بیشتر می شود.
در نتیجه عکس این موضوع نیز صادق است.بطور کلی هرچه چگالی فوم ها بیشتر باشند گرانتر و با کیفیت تر هستند. مطمئن باشید در تولیدی مبل و صندلی از بهترین مواد در کف مبلمان استفاده می شود.
البته برخی از شرکت ها در تلاش برای کاهش هزینه های خود هستند. اما زمانی که مواد ارزانتری استفاده می کنند.شما با عملکرد ضعیفتری در مبل روبرو خواهید شد.