مبلمان ابزاری با نمایی بی نظیر

مبلمان ابزاری ویژگی های خاصی دارد

 

مبلمان ابزاری را می توان ترند سال ۱۴۰۱ نام برد.مبل ابزاری مانند مبل کلاسیک در زیر مجموعه مبل استیل قرار میگیرد.البته تفاوتهای زیادی نیز دارد.
اگر بخواهیم مقایسه ایی بین این مبلمان انجام دهیم اینگونه شرو ع می کنیم در مبل ابزاری شما کلاف مبل استیل را دارید اما بدون منبت.
مبل ابزاری بسیار ساده و شیک است.در مبل استیل حصیر بافی انجام شده است و تکیه گاه تمام تکی مبل ها پارچه با لمسه حال گاهی ساده کوبی می باشد.
اما در مبل ابزاری در بعضی از تکی مبل ها حصیر بافی به زیبایی انجام شده است.حصیر بافی در صنعت مبلمان جایگاه ویژه ایی پیدا کرده است. هنری بسیار قوی و باارزش و گران قیمت بودن مبل را دو چندان می کند.

دیگر تفاوت فاحش مبل ابزاری و مبل استیل رنگ چوب کلاف است.در مبلمان ابزاری تن رنگ چوب و مات و بدون پلی استر و براق شدن مرسوم است.حال اینکه سلیقه مشتری حرف اول در تولیدی مبل و صندلی را می زند.

در مبل ابزاری می توان چوب کلاف را سند بلاس کرد. سند بلاس شدن کلاف مراحلی دارد.علاوه بر زیبایی مبلمان هزینه بر نیز هست.میزهای جلو مبلی سرویس مبل های ابزاری بسیار زیبا و ژورنالی هستند.

پیشنهاد ویزه تولیدی مبل و صندلی انتخاب مبل ابزاری است.آنرا در تو لیدی ما سفارش دهید. می توانیم زیبایی سالن پذیرایی شما را با چیدن این سرویس زیبا تضمین کنیم.با خرید از تولیدی مبل و صندلی از روند ساخت مبلمان سفارش خود دیدن می کنید.