فاکتورهای مهم در زمان خرید میز ناهارخوری

میز ناهارخوری

مهمترین نکات به هنگام انتخاب میز غذاخوری 

میز ناهارخوری جز کالاهای ضروری در هر خانه است. در طی سال های اخیر در بین خانواده‌های ایرانی نیزریال فرهنگ استفاده از آن گسترش یافته است. این محصول امروزه در دکوراسیون خانه ها، یکی از المان های اصلی می باشد. به همین خاطر هم انتخاب درست آن، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مهمترین نکته ای که در هنگام انتخاب این کالا باید به آن توجه نمود علاوه بر زیبایی ظاهر، استحکام و ابعاد میز ناهارخوری است. قبل از خرید میز، حتماً باید اندازه فضایی که قرار است میز غذاخوری  در آن قسمت قرار بگیرد، به درستی بررسی شود و فضای قرارگیری این کالا مشخص گردد. سپس این محصول بر اساس متراژ فضای مورد نظر، خریداری گردد.

مورد دیگر که در مورد انتخاب میز باید به آن توجه کرد، سبک دکوراسیون خانه است. مهم‌ترین مورد برای انتخاب این کالاها، سبک دکوراسیون است که حتماً باید این میزها، بر اساس سبک دکوراسیون داخلی انتخاب شوند.  برای خرید این نمونه از میزها، حتماً باید به شکل و جنس آنها دقت نمود.

 این نکته را باید مد نظر قرار داد که میز غذاخوری، باید دارای جنسی مستحکم و با کیفیت باشد تا عمری طولانی تر داشته باشد. برای انتخاب رنگ این کالا بهتر است این نمونه میز ها را با وسایل منزل ست کرد. یکی دیگر از نکاتی که به هنگام انتخاب این کالا باید به آن توجه کرد،  ابعاد استاندارد میز است. خریداران باید بر اساس تعداد افراد خانواده و موقعیت قرارگیری ابعاد این محصولات را مشخص کنند.

نیمکت جایگزین صندلی میز ناهارخوری

انواع میز ناهارخوری درجه یک

میز ناهارخوری دارای انواع مختلفی می باشد. این نمونه کالاها شامل ناهارخوری پایه فلزی، ناهارخوری چوبی و ناهارخوری صندلی فلزی هستند. تمامی این نمونه میز ها، با استفاده از بهترین متریال ها تولید می شوند و سطح کیفی بالایی دارند. باید بدانید که مدل‌های مختلف از ناهار خوری ها، در طرح ها و شکل های مختلف نیز هستند.  از رایج ترین نمونه این میزها، باید به نوع مربعی شکل اشاره نمود. این میز ها، برای خانواده های چهار نفره مناسب می باشند. میزهای ناهارخوری مستطیل شکل نیز، از نمونه های دیگر این کالاها هستند که برای خانواده های ۶ نفر به بالا قابلیت استفاده دارند. تنوع در رنگ بندی و جنس این میزها، باعث شده است تا افراد زیادی برای خرید این کالا ترغیب شوند.

معمولاً رنگ‌های میز ناهارخوری دارای طیف گسترده می باشند و خریداران به راحتی می‌توانند، آنها را با وسایل منزل خود ست کنند. تولید کنندگان میزهای ناهارخوری درجه یک برای اینکه این محصولات را زیباتر بسازند، از طراحان کاربلد و حرفه‌ای کمک می‌گیرند. طراحی ویژه و منحصر به فرد در این محصولات، موجب گردیده است تا در تمامی خانه های ایرانی مدل های متنوع از میز ناهارخوری وجود داشته باشد. انواع مختلف از این میزها در بازار، دارای قیمت های گوناگون می باشند.  مشتریان و خریداران با هر میزان بودجه می توانند، آنها را تهیه کنند. مدلهای زیبای این میزها ،دارای صندلی های کاملا استاندارد نیز هستند.

فاکتورهای مهم در زمان خرید میز ناهارخوری

عوامل موثر در تعیین قیمت خرید میزهای ناهار خوری

در منازل ایرانی پس از مبل راحتی، میز ناهارخوری از پرکاربردترین وسایل منزل به شمار می رود. باید بدانید که خرید این محصول پس از خرید مبل، در چیدمان داخلی هزینه زیادی خواهد داشت. به همین خاطر هم بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از قیمت این کالا، آگاه باشند و سپس محصولی مناسب را برای خرید انتخاب کنند. مهمترین عامل که در تعیین قیمت خرید میز ناهارخوری تاثیرگذار می‌باشد، ابعاد و تعداد نفرات این کالا است.  قیمت میز بر اساس تعداد آنها، متفاوت می گردد.

هر چه تعداد نفرات بیشتر شود، قطعاً ابعاد صفحه نیز بزرگتر شده و قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. مورد دیگر در تعیین قیمت این کالا، متریال استفاده شده در سرویس غذاخوری است. اگر در ساخت این محصول از چوب استفاده شود، قطعاً کیفیت آن بالاتر رفته و قیمت بیشتری خواهد داشت. اما امروزه تولیدکنندگان برای کاهش هزینه تولید این محصولات، از چوب مصنوعی نیز استفاده می کنند.

 همین امر در تعیین قیمت نهایی این کالا، تاثیر زیادی می‌گذارد. برند سازنده این محصولات هم، از دیگر مواردی است که موجب تعیین قیمت میز ناهارخوری می گردد. برندهای بزرگ و معتبر صنایع مبلمان، برای این که محصولاتی نو و ویژه را تولید می‌کنند قیمت بیشتری را برای آنها نیز در نظر می گیرند.

اگر با فاکتورهای مهم در زمان خرید میز ناهارخوری آشنایی کامل داشته باشید، می توانید محصولی باکیفیت را خریداری نموده و تا مدت ها از آن استفاده کنید.