چطور از مبل های پارچه ایی خود مراقبت کنیم؟

مبل راحتی پارچه ایی

چطور از مبل های پارچه ایی خود مراقبت کنیم؟

نگهداری خوب از مبل راحتی پارچه ایی می تواند در طولانی مدت عمر این وسیله ی با ارزش را بالا ببرد.کاناپه ها یکی از با ارزش ترین و کاربردی ترین اجزای مبلمان هستند. 
به راحتی شما را در خود جای می دهند. همانگونه که برای دراز کشیدن و نشستن و تکیه دادن مناسب است ممکن است مورد آسیب های زیادی باشد. نسبتا راحت تر کثیف شوند.
برای افزایش عمر مبل راحتی پارچه ایی خود این موارد را رعایت کنید.۱. پارچه های مبلی مناسب انتخاب کنید. انتخاب پارچه باید با سبک زندگی شما متناسب باشد.
از پارچه های مصنوعی مانند چرم های مصنوعی زمانی بهره ببریدکه از حیوانات خانگی مراقبت می کنید. ۲. از پارچه و روکش های مبلی محافظت کنید. محافظ ها معمولا از پارچه های نانو و ضد لک دوخته می شوند.
می توانید از آنها برای روکش مبل ها استفاده کنید. قابل شستشو هستند و هر از چند گاهی می توانید در داخل ماشین لباسشویی آنها را شسته و دوباره روکش مبلمان کنید.
این کار مناسب و ارزان تر می شود تا زمانی که مبل خود را بخواهید برای تعویض پارچه های کثیف تعمیر کنید.

مبل راحتی پارچه ایی

۳.البته در گاهی اوقات می شود از لکه برهای موجود در بازار برای رفع لکه های روی پارچه مبلی ها استفاده کرد. این مواد شوینده براق کننده دارند نه سفید کننده.
پس به بافت پارچه آسیبی نمی رسانند. شما هم سعی کنید حتی سفید کننده رقیق شده برای تمیزی بیشتر استفاده نکنید.
لکه برها بلافاصله بعد از ایجاد لکه می توانند مفید باشند و آسیبی به بافت پارچه نمی رسانند.۴. از کوسن های نرم و بزرگ استفاده کنید کوسنها اگر ثابت نباشند امکان تعویض پارچه آنها راحت است.
شستشو نیز راحت انجام می پذیرد. همچنین باعث کاهش فرسودگی تکیه گاه مبل می شود. تمایل به جدید تر جلوه دادن مبل ها می شود. ۵. غالبا تمایل داریم بارها و بارها روی مبلمان در یک نقطه بنشینیم که می تواند باعث فرسایش ابر در آن نقطه شود.
به تغییر مکان مبل ها ادامه دهید.مدام جای خود را روی مبل تغییر دهید تا پارچه بطور یکنواخت فرسوده شود این موضوع به طور کلی بیان شد.۶.از کشیدن جاروبرقی روی تمام مبل ها غافل نشوید.
هفته ایی یکبار این کار را انجام دهید. خاک روی روکش ها را بگیرید.تمیز کردن مبل برای ماندگاری پارچه مبلی نیز مهم است.۷.از شامپو فرش ها استفاده کنید بطور حرفه ایی این کار را آموزش ببنید. مبل خود را بطور دوره ایی توسط این مواد شامپو کنید.
بدون اینکه منتظر کثیف شدن آنها باشید. ۸.دور نگه داشتن مبلمان از نور مستقیم خورشید کاری هوشمندانه است.چون می تواند باعث کمرنگ شدن پارچه شود.
این امر باعث پیر تر از سن خود ظاهر شدن مبل می شود. گاهی اوقات مشتریان تولیدی مبل و صندلی بر این عقیده هستند که مبلمان پارچه ایی زیبایی خاصی دارد.
اما گفته می شود که اغلب دوام ندارند. به ویژه هنگامی که با چرم مقایسه می شوند. اگر به دنبال چیزی راحت و مدرن برای خانه خود هستید. نمی توانید در برابر مبل پارچه ایی مقاومت کنید. آنها گزینه ی عالی و مناسبی هستند.

با کمی مراقبت می توانید از مبل های پارچه ایی خود در سطح بالایی آنها را عالی نگه دارید

مبل راحتی پارچه ایی

در زمان روکش کردن مبلمان با چرم پارچه ها توجه داشته باشید که رنگ لباس های رنگی و تند می توانند به این پارچه ها انتقال پیدا کنند.
و این امر معمولا در چرم پارچه های روشن سفید کرم عاجی بیشتر نمایان می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاران ما ۰۹۱۲۱۸۸۰۰۲۷ در تولیدی مبل و صندلی در ارتباط باشید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.
این راهنما برای کسب اطلاعات شما در حفظ و نگه داری مبل های پارچه ایی نوشته شده است. مشاوران ما نکات خوبی در مورد بهترین راه های پاکیزه نگه داشتن مبلمان پارچه ایی به شما ارائه خواهند داد.مبل پارچه ایی خود را به طور منظم گردگیری و پاکیزه کنید.