چگونه کیفیت مبل راحتی را ارزیابی کنیم؟

خرید مبل

چگونه کیفیت مبل راحتی را ارزیابی کنیم؟

خرید مبل ارزان قیمت یکی از گرانترین اشتباهات مشتریان است که می توانند مرتکب شوند. این تجربه ایی است که باید به سختی بیاموزیم.
مبلمان ارزان قیمت دیری نمی گذرد که شکل و شمایل اصلی و زیبای خود را از دست خواهد داد. برعکس یک مبل با کیفیت تا سالها دوام خواهد داشت و زیبایی خود را حفظ خواهد کرد .
البته که باعث صرفه جویی در بودجه شما نیز خواهد شد. در مبلمان راحتی که متشکل از ۲ کاناپه ۳ نفره و دو عدد مبل تکی است کا ناپه ها جایگاه ویژه ایی دارند.
یک کاناپه باید بین ۴ تا ۷ سال دوام داشته باشد. در تولیدی مبل وصندلی با استفاده از چوب های مرغوب و اسفنج های پرتراکم و سازندگان ماهر که هر روز به تجربه آنان افزوده می شود این استانداردها رعایت می شود.
علاوه بر زیبایی مبلمان راحتی استحکام را نیز هنگام خرید مبل مد نظر داشته باشید. زمانی خرید مبل شما موفقیت آمیز خواهد بود که علاوه بر جلوه گری مبلمان استحکام و کارایی و ضمانت مبلمان نیز در نظر گرفته شده باشد.
اگرچه قضاوت یک مبل براساس سبک و شیوه ساخت آن است  اما قضاوت در مورد کیفیت آن کمی دشوارتر است. حال به شما خواهیم گفت چگونه یک مبل راحتی را هنگام خرید مورد ارزیابی قرار دهید.
۱. مبل های با کیفیت دارای اسکلت های چوبی محکم هستند. یک کلاف بادوام و محکم پایه و اساس ساخت یک نمونه مبل است.
با دوام ترین کلاف ها از چوب های سخت و جند لایه ساخته شده اند. به دنبال یک کاناپه بایک کلاف بهم پیوسته باشید . که اتصالات کمتری داشته باشند. و قطعات چوبی کمتری داشته باشند.
این نقاط استصال که تنش روی مبل شما را به حداقل می رساند. هرچند که سازنده و مهارت نیز مهم است. در تولیدی مبل وصندلی از تبحر بالای نجاران و کلاف سازان بهره می بریم . در اینجا حداکثر استانداردها برای رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است.

خرید مبل

از نظر فنر کشی کف مبلمان اطمینان خاطر داشته باشید. در گذشته از فنر های لول شده بصورت عمودی که بر روی آن گونی بافتها و لایه ایی اسفنج کشیده می شد استفاده می شد.
اما امروزه فنرها جای خود را به تسمه های محکم داده اند که در کف مبل کشیده می شوند علاوه بر استحکام چهارچوب کلاف نشیمن کف را تا حداکثر راحت و فنریت به آن می دهد.
اما تمام اینها برای خریداران نامرعی هستند. بنابراین چگونه می توانید تشخیص دهید که یک کاناپه دارای چه زیر سازی هایی است؟
این امر محقق نمی شود الا باخرید از تولیدی مبل وصندلی که به شما این امکان را می دهد تا از کارگاه نجاری دیدن کنید. کلاف مبل را بازدید کنید و سپس سفارش دهید. البته خودتان می توانید آها را امتحان کنید. روی یک کاناپه بنشینید و از نرمی و انعطاف کف مبل احساس راحتی کنید.آیا  آنها احساس سفت بودن دارند یا احساس ضعف دارند.
اما به یاد داشته باشید که در مبلمان مکانیزم علاوه بر استحکام خود کلاف چون اجزاء  به گونه ایی متحرک هستند باید استحکام کلاف بیشتر باشد تا این اجزاء متحرک به راحتی به حالت اول خود برگشت پذیر باشند.ممکن است هنگام سفارش در تولیدی مبل وصندلی وسوسه شوید و به دنبال کف پلی اورتان ارزان تر بروید.
اما به زودی خواهید دانست که این کار باعث می شود کاناپه شما از راحتی کمتری برخوردار است و بعد از مدتی کاناپه شما شکل خود را تغییر داده است. نشیمن حس خوبی به شما نخواهد داد.

بهترین پارچه ها را انتخاب کنید

شما گزینه های زیادی بین پارچه های طبیعی و مصنوعی دارید که ماندگاری بالایی دارند.اما شاید انتخاب برایتان مشکل باشد . می توانید از تجربه مشاورین تولیدی مبل و صندلی بهره بگیرید.
در انتخاب رنگ و جنس بهترین انتخاب ها را خواهید داشت. پارچه هایی که دوام و مقاومت در برابر لکه های مختلف دارند.
پارچه هایی که بطور شگفت آوری طبیعی به نظر می رسند و طرح و رنگ های جذابی دارند. برای  دیدن اینکه چقدر انتخاب رنگ و پارچه دارید در این تولیدی انواع کالیته های ایرانی و چینی موجود است تا انتخاب برای سفارش شما آسان گردد.
اگر در خانه کودک نوپا دارید و رنگ مبل برایش جذاب است باید در انتخاب پارچه دقت بیشتری داشته باشید. تمیز کردن پارچه مبلمان کار آسانی خواهد بود اگر از قبل با مشاوران ما مشورت کرده باشید .
شاید عادی به نظر برسد اما چرم برای صاحبان کودک نیز انتخابی هوشمندانه است . چرم ها مقاومت در برابر بو و لک و خراشیدگی دارند و آسان پاکیزه می شوند.