آیا نام مبل مقطعی را شنیده اید؟

مبل ال

آیا نام مبل مقطعی را شنیده اید؟

مبل ال یک نوع مبل مقطعی است.اگر تنوع گرا و انعطاف پذیر هستید در چیدمان وسایل منزل ,مبل ال یکی از بهترین انتخاب هاست.
این نوع مبل با ارائه قابلیت تغییر می تواند برای هر کسی که دوست دارد چیدمان را تغییر دهد مناسب است.گاهی اوقات احتیاج دارید فضای باز تری در منزل داشته باشید و به راحتی از میهمانان پذیرایی کنید می توانید کاناپه های مبل ال را از هم فاصله بدهید.

ویژگی مبل ال نداشتن دسته ما بین نشیمن و یک تکه بودن آنهاست. شاید بخواهید گوشه ایی از سالن پذیرایی را با مبل پر کنید. مبل مقطعی حتما به شما کمک خواهد کرد.مبل ال یک شکل پذیر واقعی است.
مبل های مقطعی را می توان به تعداد دلخواه تقسیم بندی کرد و در نهایت به شکل اولیه بازگرداند.در تولیدی مبل و صندلی مبل های ال انواع گوناگونی دارند.
بطور مثال:مبل ال TV برای دیدن تلویزیون طراحی و ساخته شده است. مبل ال تی وی یک کاناپه درازکش دارد که فقط در یک سو تکیه گاه دارد و در اطراف برای راحتی بیشتر دسته ایی تعبیه نشده است. توجه داشته باشید که مبل ال با مبل U شکل تفاوت دارد.

مبل ال

تفاوت مبل L با مبل U

در مبل ال گوشه طراحی شده و تواند کاملا feet, یکی از گوشه های سالن پذیرایی را پر کند.در بعضی از این مدل ها, گوشه ,به صورت نیم حلال در پشت و نیم هلال در نمای مبل ال طراحی شده که برای نشستن و راحتی بیشتر در کنج مبل است.اما در مبل U دو بازو یا همان کاناپه ها رو بروی هم و موازیند.

در انتخاب پارچه مبلی دقت کنید.اطمینان حاصل کنید که روکشی که که انتخاب می کنید با سلیقه و دلخواهتان باشد به عنوان مثال:پارچه های نازک در تابستان خنک هستند و به مبل ظاهری آرام تر می بخشند.

پنبه با دوام است و در لمس احساس خوبی دارد و جلوه ایی کلاسیک به مبل می بخشد.
چرم نمای زیبایی به تمام اتاق می دهد و در برابر لک شدن و نشتی ریختن مایعات روی مبل مقاومت می کند.از فضای خود نهایت استفاده را با خرید مبل ال ببرید.
یک مکان دوست داشتنی و عالی در منزل ایجاد کنید.می توانید مبل ال یا مقطعی را به عنوان مرکز اصلی اتاق نشیمن قرار دهید یا از آن به عنوان تقسیم کننده اتاق استفاده کنید.

چه چیزی بهتر از یک کاناپه دنج است که بتوانید پس از یک روز طولانی روی آن آرام بگیرید و خستگی در کنید؟

در وسعت بیشتر و دنج تر که می توانید در آن با دوستان و خانواده خود زمان را سپری کنید می توانید مبل ال ۸ نفره را انتخاب کنید.در بعضی از این مدل های مبل ال یک تک نفره هم طراحی شده که بسیار ست زیبایی را تشکیل می دهند.
به سختی می توانید اثاثیه ایی را پیدا کنید که همه کاره تر از مبل مقطعی باشد!

مبل ال

شخصی سازی مبل مقطعی چگونه است؟

روش های بسیاری برای شخصی سازی مبل مقطعی وجود دارد.برای اینکه مبل ال را مناسب با اندازه ی دقیق منزل انتخاب کنید اول :بررسی کنید که اندازه های واقعی را دریابید.
دوم:اینکه بازو یا کاناپه ی بلندتر در کدام قسمت دیوار قرار بگیرد.
سوم:اینکه در هر دو طرف پایانی کاناپه های مبل مقطعی دسته قرار بگیرد یا خیر؟یا اینکه در یک سو فقط از دسته مبل بهره بگیرید؟
چهارم :اینکه پایه های مبل ال بلند باشند یا بدون پایه و یا با پایه های کوتاه؟
بطور کلی مبل های ال  یا مقطعی در دو جهت چپ و راست ساخته می شوند و شما می توانید گزینه ی انتخابی خود را سفارش دهید.در تولیدی مبل و صندلی این امتیاز ویژه برای مشتریان ما وجود دارد که در اندازه ها و کمی در طرح مدل های مبل تغییراتی انجام دهیم.

مبل های Uشکل چگونه اند

مبل های Uشکل همان مبلمان مقطعی هستند تفاوتی که در این مدل ها مشاهده می کنید این است که از کنج یا گوشه برخوردار نیستند.

مبل های Uشکل بیشترین فضای نشیمن را فراهم می کنند و آنها را به گزینه ایی برتر برای هر کسی که به طور منظم میزبان گروههای زیاد و میهمانان فراوان است تبدیل می کند.
در مبل های U شکل شاسی ها بلند هستند.البته مبل های  Uشکل فضای زیادی را اشغال می کنند چون هر دو کاناپه روبروی هم قرار می گیرند مابین این دو کاناپه دو مبل داخلی به حالت نیم دایره طراحی شده که آنها را به هم وصل می کند.
این مدل مبل از ۴ تا ۱۰ نفر را در خود جای می دهند.در هنگام انتخاب وسایل مناسب برای هر خانه مانند مبلمان,اطمینان حاصل کنید که ابعاد آن به راحتی در اتاق جا می شود و بررسی کنید از داخل درها و راه پله ها عبور آسان است.

همچنین تصمیم بگیرید که این مبل مان برای چند نفر کافی است به خصوص اگر قصد دارید از تعداد زیادی میهمان میزبانی کنید.

چرا به تولیدی MOBLOSANDALI اعتماد کنیم؟

در این تولیدی از مرغوبترین چوب ها که چوب راش یا روسی یا گرجی می باشد برای ساخت کلاف مبل استفاده می شود.
با مقایسه قیمتها در خواهید یافت که خرید مبل از تولیدی مبل و صندلی یک سرمایه گذاری بزرگ است.

در انتخاب و انواع رنگ بندی پارچه مبلی های جدید و بروز محدودیتی ندارید.

در این تولیدی کارمندانی با تجربه کاری زیاد و متعهد و با ایده های جدید مشغول به کار هستند.

مبل ال

مبل ال چستر یکی از بهترینهاست

بیایید این را بپذیریم:لبه های تیز و چوبی و مواد سخت برای راحتی یک ست مبلمان راحتی مناسب نیست .
به جای یک میز قهوه خوری چوبی که احتمالا انگشتان پاهای شما مدام با آنها در برخورد است می توانید یک میز پارچه ایی لمسه شده نرم سفارش دهید و گاهی اوقات برای در کردن خستگی, پاهایتان را روی آن بگذارید و استراحت کنید.

انواعی از مبل های ال هستند که دارای مکانیزم هستند.مکانیزم ها قابلیتهای فراوانی به مبل ها می دهند. در بعضی از آنها تکیه گاه به عقب رانده می شود و نشیمن را پهن و حالت تخت خوابشو می کند.در انواعی دیگر دسته ها به پهلوها کشیده می شوند.در مدل هایی از این مبل های ال کف مبل به حالت آسانسوری بلند شده و در آن محل ذخیره سازی ایجاد می شود.