خرید مستقیم مبل از تولیدی

خرید مستقیم مبل از تولیدی

خرید مستقیم مبل از تولیدی و مشاوره با افرادی که آن را طراحی  و تولید کرده اند در تولیدی مبل برایتان امکان پذیر است. برای خرید هر وسیله ایی از ملزومات داخل آن اطلاع پیدا می کنید. در خرید خانه از فوندانسیون آن, برای خرید لوازم برقی از موتور و یا حتی در خرید لباس از الیاف آن مطمئن می شوید.

خرید مبل را نیز می توانید با مشاوران در تولیدی مبل و صندلی برای خودتان آسان کنید. زیرا بابت آن باید پول زیادی بدهید و سال ها استفاده کنید. چه چیزهایی درون یک مبل نهفته است که باعث دوام آنها می شود. چوب مرغوب یا کلاف ,سیستم فنری یا تسمه کشی , و در بیرون تشک ها و بالشت ها. چیزی که درون آن ها نهفته است  باعث دوام ۵ تا ۱۰ سال مبل شما می شود.
برای اینکه بدانیم اجزای با کیفیت برای ساخت مبلمان به کار می رود باید از تولیدی مبل دیدن کنیم. تولیدی مبل و صندلی واقع در تهران, چهار دانگه با سابقه ۳۰ سال تهیه و تولید می تواند از خط تولید مبلمان برایتان مشاوره کند. در این تولیدی می توانید علاوه بر وقت که صرف تحقیق درباره خرید مبل می کنید بهترین مبلمان را بصورت آنلاین سفارش دهید. قیمت ها را بپرسید و متریال مبل خودتان را نیز اینگونه سفارش دهید.

اسکلت یا کلاف

همه چیز از اینجا شروع می شود. برای مبلمانی که در طول روز مدام استفاده می کنید یعنی کاناپه ها, مبل های ال, مبل راحتی که باید سال ها دوام داشته باشند نوع چوب و اتصالات آن ها بسیار تعیین کننده اند. بلکه در قیمت تمام شده مبل نیز منعکس می شوند. اگر کلاف مبلی درون کارخانه استحکام خوبی نداشته باشد در خانه شما نیز مشکلاتی را بوجود خواهند آورد. چوب های مقاوم که رشد کم و آرامی دارند مانند: توسکا, راش, چوب گردو, چوب ساج گران هستند. اما معمولا با دوام ترند و عمری طولانی دارند. درختان با چوب نرمی که سریعتر رشد می کنند و بافت چوب با تراکم کمی دارند مانند چوب سفید, چوب کاج و صنوبر اقتصادی هستند و برای کار بهترند. برش راحتری دارند.

مشاوران ما به شما توصیه خواهند کرد که از مبلمانی با ام دی اف اجتناب کنید. این ها دوام ندارند. شما خریدی ماندگار ندارید.بلکه یکبار مصرف هستند تا دوسال دیگر از بین خواهند رفت. ام دی اف ها الیاف چوب به هم چسبیده ایی هستند که پیچ ها و میخ ها را درون خود حمایت نمی کنند.

در مقایسه با ام دی اف ها  تخته سه لا ها از نوع درجه یک جایگزین قوی تر و زیباتری نسبت به ام دی اف ها. در تولیدی مبل و صندلی معمولا از چوب های خشک کن رفته استفاده می شود. خشک کن ها یک فرایند طبیعی و استاندارد برای از بین بردن رطوبت هستند تا چوب تاب نخورد.

در تولیدی مبل و صندلی می توانید با قیمت مناسب مبل هایی با کیفیت عالی تهیه کنید. در کلاف چوب خشک کن رفته میخ و پرچ و منگنه های قوی در اتصالات استفاده می کند. حتی فروشندگان نیز از اجزای ریز و دقیق کلاف ها شاید بی اطلاع باشند.

سیستم فنری یا تسمه کشی

فنرهای مارپیچی که در انواعی از مبلمان در گذشته استفاده می شد امروزه در صنعت مبل ایران بکار گرفته نمی شود. هر چند که فنر کشی, راحتی زیادی به مبلمان می داد. امروزه با کف سازی از تسمه های بسیار پهن و قوی کلاف ها را می سازند. فنر جایگزین تسمه ها شده است. اما فنر کشی ایرادی که داشت بعد از مدتی مبل به صدا در می آمد. صدای جیر جیر در هر گوشه از مبل شنیده می شد و گاهی بیرون زدگی فنرها روکش مبلمان را پاره می کرد.

بالشت های کف مبل

باعث زیباییند,گزینه ی کوسن ها و با لشتهای مبل بسیار جلب توجه کننده اند. برخی از مشتریان دوست دارند در آغوش کوسن ها و با لشتها ی نرم مبل فرو بروند. برخی دیگر مبل هایی با تشک های طبی را ترجیح می دهند. دانستن خصوصیات و ترجیحات خود تعیین می کند که کدام متریال را سفارش دهید.
فوم پلی اتیلن در اکثر مبل های تولید شده ی امروزی بکار رفته است که بسیار پر تراکم و انعطاف پذیر است. یک ماده بسیار واکنشگرا است که در طول زمان شکل خود را حفظ می کند در عین اینکه راحتی بالایی دارد. اما مموری فوم ها اینگونه نیستند.

بعد از اینکه فوم ها طبق الگوی مبل بریده شدند داخل لایه ایی از لایکو بدورشان پیچیده می شوند.بعد به داخل روکش پلی استری می روند.در نتیجه یک بالش عالی و نرم خواهید داشت. گاهی اوقات مشتریان علاقه مندند که در داخل تشکها از پرهای مرغوب استفاده شود. پرها بخاطر حجم کمی که دارند باید  بسیار زیاد در داخل تشکها پر شوند و این باعث سنگینی  و وزن بسیار می شود و هر حالتی را ب خود می گیرند و باید گاهی اوقات آن ها را زیر رو کرد یا تشک ها را برگرداند تا به شکل اویه خود برگرند.