بهترین سرویس خواب را انتخاب کنیم

سرویس خواب پارچه ایی

سرویس خواب خوب می تواند خواب شما بهتر کند

آیا سرویس خواب خوب را می شناسید؟

سرویس خواب خوب بهترین خواب را به شما می دهد.برای شروع یک روز عالی ,خواب خوب برایتان ضروری است و این امر میسر نمی شود تا زمانی که از تخت مناسب و استانداردی بهره بگیرید.در تولیدی مبل وصندلی تخت های دو نفره مقاوم ما در سبک های مختلف ارائه می شود تا حداکثر راحتی و کیفیت را به شما هدیه کند.این سرویس خواب ها و تخت های ۲ نفره ویژگی های مختلفی دارند.

با درک اینکه این سرویس خواب و تخت ها اغلب مقدار زیادی از اتاق خواب و فضای کف شما را اشغال می کنند مهم است که تخت خواب مناسب خود و فضای موجود را تهیه کنید. با این حساب ما تخت های دو نفره کوچک را نیز طراحی و تولید می کنیم. ابعاد این تخت ها ۱۶۰در۲ متر می باشدو آنهابرای اتاق های با اندازه کوچکتر ایده آل هستند.تخت خوابهای کوچک دو نفره برای ۲ نفر به اندازه کافی جادار هستند,اما در صورت وجود فضای محدود می توانند فقط  یک راه حل باشند.
اگر مطمئن هستید که فضای بیشتری از آنچه در ابتدا فکر می کردید دارید می توانید از تخت های بزرگ و مجلل سفارش دهید. این تختهای بزرگ در سایز۱۸۰در۲ متر ساخته می شوند.

سرویس خواب پارچه ایی

انواع سرویس خواب های ۲نفره کدامند

سرویس خواب هایی که تخت آنها باکس خور است و فضای ذخیره سازی دارد برای فضای کم عالی هستند. اگرچه همه مافضای کافی برای کمد,کشو و سایر مبلمان اتاق خواب را نداریم اما این بدان معنا نیست که باید فضای ذخیره سازی را از دست بدهیم!

با یک تخت دو نفره باکس خور یا مکانیزم دار فضایی درون خود تخت خواب اماده می شود که می توان وسایل زیادی از قبیل ملحفه و پتو و متکا در آن به راحتی جای داد.کف تخت بصورت آسانسوری بالا می آید و در زیر آن به حداکثر فضا دست می یابید و این یک ویژگی و راهکار برای انتخاب این نوع تخت ها می باشد.

تخت خواب های دو نفره پارچه ایی.این سرویس خواب ها تخت هایی دارند که با پارچه مبلی روکش می شوند و یکی از محبوبترین انتخاب های موجود است وعلت محبوبیت این تختها در این است که می توانند با طیف گسترده ایی از فضای داخلی هماهنگی یا تضاد رنگی ایجاد کنند.
یک تخت خواب دو نفره روکش شده با پارچه به شما این امکان را می دهد که در مورد رنگ و سبک و انتخاب بیشتری داشته باشید.

به عنوان مثال تاج تخت مخملی صورتی کم رنگ زیبایی خیره کننده ایی به هر اتاق می بخشد.در حالی که یک تخت پارچه ایی خاکستری به اندازه کافی متناسب است و می تواند هر طرح رنگی را تکمیل کند

سرویس خواب طوسی

انتخاب سبک تخت خواب ۲نفره

سبک تخت خواب دو نفره که انتخاب می کنید می تواند به همان اندازه و نوع کارایی شما مهم باشد.همه تخت های ۲نفره در تولیدی مبل وصندلی در طیف گسترده ایی از سبک ها و رنگ ها و طرح ها موجود است و تغییرات جزئی به سفارش شما انجام می شود.بنابراین راهنمای ما در مورد انتخاب بهترین سرویس خواب اتاق خود بخوانید.

تخت های چوبی:وقتی نوبت به قاب تخت می رسد,گزینه های چوبی یک انتخاب ایده ال است و طرفداران خودش را دارد. نوع چوبی که برای تخت چوبی استفاده می شود می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر و احساس تخت خواب داشته باشد.
در این تولیدی ما از چوب های مختلفی استفاده می کنیم,هر کدام مزایا و شکل خاص خود را دارند,بنابر این برای هر سبک  چوب مخصوصی موجود است. گردو یک چوب سخت است,در نتیجه قاب سرویس خواب ساخته شده از این چوب بسیار محکم است.
سرویس خواب هایی با چوب گردو حسی دلنشین به اتاق خواب می بخشند.چوب گردو یکی از بهترین و مرغوبترین چوبهای موجود در بازار ایران است که در صنایع و ساخت مبلمان و سرویس خواب استفاده های زیادی از آن می شود.
در مورد انتخاب رنگ این سرویس خواب ها محدودیتی ندارید اغلب برای سرویس خواب عروس می توانید از رنگ کرم,کرم پتینه و ورق طلا که رنگی گران و با ارزشی است سفارش  دهید.در غیر این صورت رنگ های فندقی ,بلوطی,ماه گونی ,گردویی زیبایی خاصی به سرویس خواب شما می دهند.

تخت های دو نفره چرمی:تخت هایی با رو کش چرم مصنوعی به انتخاب و نوع سلیقه شما در تولیدی مبل و صندلی ساخته می شوند.این تخت های با ظرافت و حس پیچیدگی دارند می توانید تاج تخت را لمسه شده مانند مبلمان چستر سفارش دهید و البته که در تولیدی مبل و صندلی این امر به بهترین شکل امکان پذیر است.

چرم ها در طیف گسترده ایی از رنگهای خنثی از جمله خاکستری و قهوه ایی وو مشکی موجود هستند تا اطمینان حاصل شود که به طور یکپارچه با اتاق خواب شما ترکیب می شوند.

سرویس خواب چرمی

کف تختها از ملزومات سرویس خواب ها هستند که بصورت ثابت و یا جک دار ساخته شده اند و در ابعاد استاندارد یک نفره و یا دو نفره ساخته می شوند.کف تخت ها را می توانید فلزی یا چوبی انتخاب کنید که اجزایی جدا از خود تخت هستند مانند تشک تخت که باید اطلاعات کافی برای خرید و انتخابشان داشته باشید.

ما درک می کنیم که انتخاب تخت خواب مناسب برای شما و خانه تصمیم مهمی است برای اطمینان از این امر ,ما متعهد هستیم که تخت و سرویس جانبی با ارزش عالی را به شما ارائه دهیم که بهترین خواب شبانه را بارها و بارها برای شما به ارمغان آورد
بسیاری از مردم فکر می کنند که یک سرویس خواب چوبی بسیار گران است و بنابر این از این  سبک تخت خواب صرف نظر و از خواسته خود چشم پوشی می کنند.
در تولیدی مبل و صندلی ما یکی از آنها را متناسب با بودجه شما تولید کرده ایم.حتی اگر به دنبال یک تخت خواب سفارشی فوق العاده هستید  با خرید از تولیدی مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که فکر می کنید
تیم قدرتمند ما از مشاوران خوب و آماده کمک به شما دریافتن بهترین سرویس خواب برای تامین نیازهای شما هستند.در تولیدی مبل وصندلی می توانید تغییرات جزئی بر روی سفارشات خود داشته باشید.اکنون با شماره۰۹۱۲۱۸۸۰۰۲۷تماس بگیرید.