۵ روش برای متحول کردن میز ناهارخوری جهت پذیرایی

متحول کردن میز ناهارخوری جهت پذیرایی از مهمانان (1)

میز ناهارخوری جایی است که برای لذت بردن از مهمانی ها دور هم جمع می شویم. جهت میزبانی عالی یک شام، ولین چیزی که باید به آن نگاه کنید وضعیت مبلمان در قسمت غذاخوری است. به این ترتیب، میز ناهارخوری نیاز به اصلاح دارد تا به مهمانان شما یک تجربه فوق العاده بدهد.

میز ناهارخوری را بازسازی کنید

این ممکن است بهترین و ساده ترین راه برای آماده کردن میز ناهارخوری شما جهت پذیرایی از مهمانان باشد. میز ناهارخوری خود را با یک رنگ تازه یا با تعمیرات لازم بازسازی کنید. این نه تنها میز شما را بازسازی می کند و آن را برای مهمانی شام شما مناسب می کند، بلکه می تواند طول عمر میز را افزایش دهد. با این حال، اگر میز ناهارخوری شما یادگاری است یا اگر به دنبال ایجاد تغییرات دائمی نیستید، می توانید روش های دیگر را انجام دهید.

از صندلی استفاده کنید

اگر نمی خواهید کار زیادی روی میز خود انجام دهید، صندلی های میز ناهارخوری را بازسازی کنید. اگر میز ناهارخوری شما از استفاده روزمره کمی فرسوده شده است، صندلی ها می توانند راهی عالی برای ایجاد شادابی جدید جهت میزبانی از مهمانان باشند. رنگ آمیزی جدید به صندلی ها یا شاید افزودن مقداری کنتراست یا حتی پوشاندن آن ها با پشتی صندلی های پارچه ای یا کوسن می تواند یک تحول عالی ایجاد کند.

حتی می توانید صندلی میز ناهارخوری قدیمی خود را به طور کامل بردارید. در عوض، می توانید از  نیمکت یا حتی قطعات روکش دار استفاده کنید. این کار میز ناهارخوری شما را املاً متفاوت می کند و باعث می شود احساس تازگی داشته باشید.

از سفره جدید استفاده کنید

یکی از ساده ترین روش ها برای به نوسازی یک میز ناهارخوری قدیمی برای هر مناسبتی، اضافه کردن یک سفره جدید است. سفره خوب به پنهان کردن هرگونه نقص روی ناهار خوری شما کمک می کند. شما می توانید یک سفره با طرحی از طبیعت جهت ایجاد فضای آرامش در کل اتاق یا چیزی که تم و زیبایی شناسی مهمانی شام شما را نشان دهد، انتخاب کنید.

متحول کردن میز ناهارخوری جهت پذیرایی از مهمانان (2)
متحول کردن میز ناهارخوری جهت پذیرایی از مهمانان

نورپردازی سفارشی

استفاده از لامپ های ال ای دی برای افزودن درخشندگی به میزهای شما عالی هستند. لامپ‌های ال‌ ای‌ دی یکی از پرکاربردترین لامپ‌ها در رستوران‌های گران‌قیمت هستند و فضای لوکس و شیک را به ناهارخوری شما می‌بخشند. علاوه بر این، نورپردازی برای عکس ها جذاب خواهد بود که بدون شک مهمانان شما از آن استقبال خواهند کرد.

دکور جذاب

اگر طرح های سنتی را دوست دارید و رسمی بودن را ترجیح می دهید، ممکن است مهمانان شما احساس راحتی نکنند. یک دکور جذاب نه تنها میز ناهارخوری را زیباتر نشان می دهد، بلکه به میهمانان شما نیز کمک می کند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند. یک یا دو وسیله تزئینی را انتخاب کنید تا طراحی ناهارخوری شما تازگی داشته باشد. می‌توانید با شمعدان‌ها یا سفره‌ها و دستمال‌های طرح‌دار استفاده کنید.

خاطراتی که مهمانان شما روی میز ناهار خوری می سازند به یادگار خواهند ماند. برای اینکه یک شب به یاد ماندنی داشته باشید، دکور ناهاخوری شما نقش مهمی ایفا می کند.