۱۴ ایده برای بروزرسانی اتاق غذاخوری

میز ناهارخوری

۱. آیا اتاق غذا خوری شما نیاز به بروز رسانی مجدد دارد؟

اگر می خواهید تزیین مجدد کنید و یا اینکه فقط به کمی الهام گرفتن از طرحی احتیاج دارید الگو برداری کنید. چند روش هوشمندانه برای بالا بردن آگاهیتان را در این مقاله بخوانید.از اطراف خود ایده بگیرید فضاهای ذخیره سازی در اطراف میزهای ناهارخوری بسیار ضروری است می توانید یک کنسول که هم دارای فضای ذخیره سازی اجسام باشد و هم روی آن فضای نمایشی را در کنار میز ناهار خوری خود داشته باشید.

میز ناهارخوری

۲. صندلی های فرم دار و جالب را انتخاب کنید

یک روش ساده برای بالا بردن طراحی و دیزاین و تقویت فضای ناهارخوری انتخاب صندلی های جالب است. در حالی که شاید به چشم نیاید اما بسیار فریبنده است. مدل و طرح صندلی ها بسیار تغییر ایجاد خواهد کرد.

میز ناهارخوری

۳. تعادل در نمای بصری بسیار به چشم می آید

اگر از تقارن لذت می برید و یا اینکه از ناهماهنگی پیروی می کنید ضروری است که طراحی اتاق غذاخوری شما تعادل را ایجاد کند.اگر می خواهید تعادل تازه ایی بیافرینید و در فضا طرحی جذاب داشته باشید باید به نور آمیزی و رنگ صندلی ها و فضای  قرار گیری صندلی ها توجه کنید.

میزناهارخوری

۴. حتما در زیر میز ناهار خوری از فرش استفاده کنید.

باید فرش به اندازه ی میز ناهار خوری نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک باشد. در نهایت اینکه فرش باعث می شود فضای میز ناهار خوری از دیگر فضاهای منزل مانند پذیرایی و نشیمن جدا شود. فرش باید به اندازه باشد که با بیرون کشیدن صندلی ها همچنان فرش زیر پایه های صندلی وجود داشته باشد.

میز ناهار خوری

۵. درخشش رنگ طلایی فضای ناهار خوری را از دیگر فضای منزل جدا می کند.

از آنجایی که می توانید رنگ میز ناهار خوری و صندلی هایش را خاص انتخاب کنید طلایی جلوه ایی متمرکز به این فضا خواهد بخشید. محیطی شیک و فریبنده که طرحی را ارتقاء می دهد.

میز ناهارخوری

۶. انتخاب سادگی

یک قانون مهم برای فضاهای غذا خوری یا واقعا برای هر فضایی در خانه گرفتن شلوغی و پر طرحی است. در عین سادگی زیبایی را احساس خواهید کرد. در صورت امکان از هر گونه شلوغی و آشفتگی غیر ضروری خود داری کنید .

میز ناهار خوری

۷. نور پردازی پر رنگ را انتخاب کنید

هیچ چیز خلق و خوی را مانند نور پردازی تغییر نمی دهد. نور پردازی چشم نواز است. می توانید بر روی میز ناهار خوری از شمعدان یا لوستر آویز استفاده کنید و لذت ببرید.

میز ناهارخوری

۸. دیوارهای اطراف میزناهار خوری احتیاج به قاب عکس دارد

قاب تزئینی بخصوص در فضا های غذا خوری محبوبت دارد. این یک روش عالی برای افزودن حس صمیمیت بین افراد خانواده خواهد بود. عکس هایی که می توانند خاطره های  خانوادگی شما را زنده کنند و در حالی که دور میز در کنار هم  هستید به زمان سفر کنید و درباره خاطره هایتان گفت و گو کنید. اغلب پرو ژه ایی است که انجام می گیرد پس چرا اینکار را نمی کنید؟

میز ناهارخوری

۹. فضایی برای ذخیره نوشیدنی ها را اضافه کنید.

دقیقا  مانند وسایل ضروری سفره خود به یک مکان عالی برای نگهداری همه وسایل غذاخوری احتیاج دارید. این که در یک سبد خرید یک سینی یا اینکه درون کابینت نزدیک به میز غذا خوری بچینید. انتخاب با شماست . فقط مطمئن شوید که این قطعه شیک و کاربردی است.

۱۰. به یک موضوع بچسبید.

یعنی اینکه از یک سبک پیروی کنید . سعی کنید به یک موضوع خاص بپردازید . اگر فضای غذا خوری شما  حال و هوای مدرنی دارد سعی کنید مواردی را انتخاب کنید که دارای جلای براق و سایه های منحصر به فرد باشد. اگر ساحلی زیبایی شما را بیشتر می کند از انتخاب مواد طبیعی دوری نکنید .رنگ های دریایی یک شرط خاص است.

۱۱. از نیمکت ها استفاده کنید

نیمکت ها اطراف میز ناهار خوری شما را بسیار حمایت خواهند کرد. به خاطر نبود وجود دسته در نیمکت ها شما  افراد زیادی را می توانید روی آن جای دهید.

میز ناهارخوری

۱۲. منطقه طبیعی کانونی

اگر منظره ایی طبیعی دارید این نقطه را کانونی قرار دهید. اگر پنجره غذا خوری شما مشرف به یک فضای زیبای طبیعی اسعت حتما تا آنجا که ممکن است روی آن تاکید کنید.

میز ناهارخوری

۱۳. تقارن باز هم تقارن

اگر می خواهید تعادل را به سطح بعدی برسانید به داشتن تقارن ادامه دهید. از داشتن لوستر های یکسان و یا مجسمه ها و یا آینه ها غافل نشوید.

میز ناهارخوری

۱۴. خوش بگذرانید

مهم است که با دادن این همه تغییرات حال خوبی را در کنار خانواده داشته باشید. بروز رسانی فضا های داخل منزل سر گرم کننده است.از سلیقه ی خود پیروی کنید. بنابر این برای اجرای این طراحی خیلی زیاد به خود فشار نیاورید. مهم است که این تغییرات باعث خوشحالی شما شود نه زحمت شما . در پایان این مهم است

میز ناهارخوری