چگونه یک میز تلویزیون مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب میز تلویزیون مناسب

مکان ها مانند اطراف تلویزیون اغلب چالشی را برای همه از جمله طراحان دکوراسیون داخلی خانه ایجاد می کنند. به هر حال، همه اتاق‌های نشیمن به یک میز تلویزیون نیاز دارند، اما هیچ کس دوست ندارد که اتاق را شلوغ کند یا دکوراسیون شما را بهم بریزد.

نگران نباشید، میز تلویزیون های با قیمت مناسب و شیک زیادی در مبل و صندلی وجود دارد. ما یک راهنما برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید یک میز تلویزیون مناسب با خانه خود انتخاب کنید.

نسبت اندازه تلویزیون و میز تلویزیون

قبل از خرید یک میز تلویزیون، مهم است که اندازه تلویزیون خود را بدانید. اندازه دقیق را به خاطر نمی آورید؟ جای نگرانی نیست. فقط کافی است صفحه تلویزیون را به صورت مورب اندازه بگیرید تا اندازه تلویزیون خود را بر حسب اینچ بدست آورید.

هنگام خرید به یاد داشته باشید که در حالی که تلویزیون ها به صورت مورب اندازه گیری می شوند، میز تلویزیون با عرض اندازه گیری می شوند. بنابراین، اگر میز تلویزیونی بخرید که دقیقا با اندازه تلویزیون شما یکسان باشد، تلویزیون در واقع به اندازه پایه تلویزیون عریض نخواهد بود.

با این حال، می‌توانید به راحتی با ما تماس گرفته و اندازه تلویزیون خود را بگویید تا ما به شما کمک کنیم یک میز تلویزیون مناسب برای خود داشته باشید. اگر می خواهید تلویزیون خود را در گوشه اتاق قرار دهید، حتماً یک میز تلویزیون گوشه ای تهیه کنید که به اندازه کافی پهن باشد تا برای تلویزیون شما مناسب باشد.

مواد و رنگ میز تلویزیون

اکثر میز تلویزیون ها از چوب یا فلز ساخته می شوند و در رنگ های متنوعی وجود دارند. هم چوب و هم فلز محکم و بادوام هستند، بنابراین پیشنهاد می کنیم میز تلویزیونی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.

برای یافتن میز های تلویزیون در رنگ های چوب ماهون، گیلاس، افرا و بلوط و همچنین رنگ های رنگ آمیزی شده مانند سفید، سیاه و خاکستری، کافیست به تولیدی مبل و صندلی مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از ما مبلمان دیگری مانند میزهای قهوه‌خوری، مبل راحتی، مبل استیل و مبل کلاسیک دریافت کنید برای دیدن تولیدات ما می توانید از صفحه محصولات دیدن کنید. اگر به چوب علاقه دارید، از آن برای ساخت میز تلویزیون شما استفاده خواهیم کرد.

سبک خود را مشخص کنید

هر طور که سبک خود را مشخص کنید، می توانید یک میز زیبا بر اساس آن پیدا کنید. اگر سبک روستایی را دوست دارید، یک میز تلویزیون چوبی انتخاب مناسبی است. به دنبال سبک ها مدرن و شیک هستید، آن ها را انتخاب کنید. اگر وسایل الکترونیکی زیادی برای نگهداری دارید، مطمئن شوید که یک میز با قفسه های فراوان انتخاب کنید. برای یک میز مدرن، به دنبال میزی با خطوط تمیز و بدون تزئینات باشید.

فضای نگهداری وسایل

حتی اگر می‌خواهید از تلویزیون دیواری استفاده کنید، ممکن است همچنان یک میز برای نگهداری وسایل الکترونیکی، سیستم‌های بازی، دی‌وی‌دی و موارد دیگر مانند کنترل تلویزیون نیاز داشته باشید. برای یک تلویزیون دیواری، می‌توانید میز را به عنوان یک مکان نگهداری گیاهان، گلدان‌ها و سایر دکورها نیز استفاده کنید.

برای هر میز، ممکن است بخواهید علاوه بر قفسه‌های باز، به دنبال کشو نیز باشید. یک میز بزرگ با قفسه‌های کتاب در دو طرف تلویزیون، گزینه‌ای عالی برای اتاق‌های بزرگ است، زیرا علاوه بر ایجاد فضای نگهداری زیاد، متناسب با فضا به نظر می‌رسد.

بنابراین اگر به دنبال یک میز تلویزیون زیبا برای قرار دادن در اتاق خواب یا اتاق مهمان هستید به تولیدی مبل و صندلی بیایید. طراحان ما به شما کمک می‌کنند بهترین انتخاب را داشته باشید که علاوه بر زیبایی، کاربردی هم باشد تا خانه شما شیک و منظم باشد.