آیا آماده پذیرایی از مهمانان در فصل تابستان هستید؟

مبل تختخواب شو برای پذیرایی از مهمانان

تابستان در راه است و این بدان معناست که دوستان و خانواده می خواهند به خانه شما بیایند تا دور هم جمع شوید. با این حال، ممکن است مکان مناسبی برای پذیرایی از مهمانان نداشته باشید. شما باید برای آن آماده باشید تا مهمانان شما احساس خوب و راحتی در کنار شما داشته باشند. در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

از سرویس خواب شروع کنید

داشتن مکانی برای خواب مهمانان حداقل چیزی است که برای اقامت آن ها نیاز دارید. اگر فضای شما کم است می توانید از مبل های تختخواب شو استفاده کنید. مبل های تختخواب شو را می توانید برای کارهای مختلفی استفاده کنید.
داشتن اتاق خواب ویژه مهمان ممکن است در تمام طول سال امکان نداشته باشد. می توانید یک اتاق یدکی داشته باشید که به عنوان محل کار از آن استفاده می کنید و در آن یک مبل تختخواب شو قرار دهید تا به عنوان اتاق مهمان نیز استفاده شود.

ملحفه تمیز قرار دهید

ملافه های تمیز در هر مکانی که مهمانان اقامت می کنند ضروری است. مقداری ملحفه نرم و تمیز به سرویس خواب اضافه کنید تا مهمانان احساس راحتی کنید. یک اتاق با سرویس خواب دارای روکش‌های راحت و روبالشی‌های تازه، در مهمانان شما احساس بسیار خوبی ایجاد خواهد کرد.گذاشتن ملحفه‌های اضافی را هم در نظر بگیرید تا مهمانان شما بتوانند آن را عوض کنند.

از تمیز بودن اتاق مطمئن شوید

یک خانه تمیز احساس بسیار خوبی را در مهمانان ایجاد می کند و اتاق خواب تمیز باعث خواب بهتر می شود. افرادی که وارد خانه شما می شوند، بر اساس ظاهر و دکوراسیون فضا، تمیزی آن را احساس می کنند. مطمئن شوید که خانه بیش از حد شلوغ نباشد و حمام و آشپزخانه هم مرتب باشند. اتاق مهمان را گردگیری و جارو کنید تا برای پذیرای از مهمانان آماده شود. همچنین پنجره ها را باز کنید تا هوای داخل خانه تازه شود.

یک کمد قرار دهید

گشتن در چمدان برای پیدا کردن یک چیز کوچک کلافه کننده است. داشتن مکانی برای نگهداری لباس‌ها باعث می‌شود که مهمانان احساس راحتی و آرامش در خانه شما کنند، به خصوص اگر قرار است زمان طولانی پیش شما بمانند. اگر وسایلی را در کمد اتاق میهمانان نگهداری می کنید، سعی کنید در این مدت آن ها را جای دیگری قرار دهید.

کمد
کمد

فضایی در کمد برای مهمانان در نظر بگیرید

ممکن است لباس‌های بیرونی یا کت و شلوارهای خود را در کمد آویزان کنید، اما بهتر است بخشی از کمد را برای مهمانان خالی کنید. آن ها ممکن است لباسی داشته باشند که باید آویزان شود تا چروک نشود. آویزهای مختلفی برای لباس و سایر وسایل داشته باشید تا با خیال راحت از آن استفاده کنند. می‌توانید میز اتو و سایر وسایل خانگی خود را تا زمانی که با فضایی که استفاده می‌کنند تداخل نداشته باشند، در کمد اتاق مهمان قرار دهید. حتی ممکن است مهمانانتان برای لباس هایی که در طول سفر چروک شده اند از میز اتو استفاده کنند.

کمی دکور را تغییر دهید

قدم زدن در یک اتاق مرتب باعث نمی شود که برای اقامت در آن احساس خوبی کنید. کمی تغییرات به دیوارهای خود اضافه کنید و در دکوراسیون خلاق باشید. زیاده روی نکنید، اما به اندازه ای تغییرات ایجاد کنید که اتاق احساس راحتی را منتقل کند.

نوسازی دکوراسیون
نوسازی دکوراسیون

برای پذیرایی از مهمانان خود آماده باشید

تابستان زمان ایده آلی برای سفر و دیدار با خانواده و دوستان است و شما باید آماده باشید تا در لحظه از نزدیکان خود پذیرایی کنید. مهمانان شما از زحماتی که شما برای راحت بودن آن ها کشیده اید قطعا قدردانی خواهند کرد و خاطرات خوشی برای آن ها ایجاد خواهد شد.